Реєстрація в Avon Україна

Стань Представником Ейвон

Анкета для онлайн реєстрації

Заповнюється українською

Особисті дані:

Адреса проживання:


Адреса реєстрації:

Додаткові дані (для повної реєстрації):

! Всі поля позначені * обов'язкові для заповнення.

! Додаткові дані з паспортними даними заповнюються за бажанням для отримання відтермінування оплати замовлення.

! Номер телефону додається в вигляді 80987654321 , дата - у вигляді 01/01/1999


Заповнюючи додаткові поля з паспортними даними Представник має можливість отримати відтермінування оплати замовлення. Тобто, спочатку замовити продукцію, отримати її, а вже потім оплатити замовлення протягом тижня.

Експрес Представник Avon - особа, яка уклала договір купівлі-продажу без надання паспортних даних. Він користується всіма перевагами співробітництва з Ейвон, окрім можливості відтермінування оплати.

Представники й Експрес Представники Ейвон беруть участь у всіх , отримують подарунки за , беруть участь у , отримують безкоштовну доставку та , мають можливість придбання продукції Avon зі знижкою до 70% від ціни Каталогу.


! Якщо, з будь-яких причин, заповнити реєстраційну анкету немає можливості, надішли заявку й найближчим часом ми зв'яжемось з тобою. Якщо в тебе виникли питання, надішли повідомлення

! Всі поля позначені * обов'язкові для заповнення.


Заявка на реєстрацію

Швидке звернення

Приєднуйся до Avon та бери участь у розіграші шести ІPhone X!


Замовляй! Всі зареєстровані Представники, які розмістять замовлення на 600 грн або більше за цінами Каталогу у період з 09 лютого до 22 березня 2018 року включно та оплатять своє замовлення в період перших 5 днів з моменту отримання, гарантовано увійдуть до списку учасників Програми.

Бери у розіграші шести ІPhone X! Визначення переможців буде відбуватися кожного тижня починаючи з 05 березня 2018 року серед усіх Представників, що в період з 09 лютого до 22 березня 2018 року включно виконають всі умови.

Обов’язковою умовою участі у розіграші є коректний номер телефону учасника. Не пропусти свій шанс!