Реєстрація в Avon

Стань Представником Avon Україна

Дані для офіційної онлайн реєстрації. Заповнюються українською

Особисті дані:

Адреса проживання:


Адреса реєстрації (якщо відмінна від проживання):

Додаткові дані (для повної реєстрації):

! Всі поля позначені * обов'язкові для заповнення.


! Адреса реєстрації заповнюється в разі відмінності від адреси проживання.

! Додаткові дані з паспортними даними заповнюються за бажанням для отримання відтермінування оплати замовлення.

! Номер телефону додається в вигляді 80987654321, дата - у вигляді 01/01/1999.


! Якщо, з будь-яких причин, заповнити реєстраційну анкету немає можливості, надішли заявку й найближчим часом ми зв'яжемось з тобою.


Заявка на реєстрацію

* обов'язкове для заповнення


Після того, як заявку на реєстрацію надіслано, чекай телефонного дзвінка для уточнення контактних даних, зазвичай це відбувається протягом кількох хвилин. Реєстрацію в Avon буде проведено в телефонному режимі.


Незалежно від процедури реєстрації (телефоном або через веб-форму) в тебе є можливість обрати форму реєстрації Представником Avon: без надання паспортних даних (реєстрація Експрес Представником) або з паспортними даними.

Експрес Представник Avon користується всіма перевагами співробітництва з Ейвон, окрім можливості відтермінування оплати.

Заповнюючи додаткові поля з паспортними даними Представник має можливість отримати відстрочку оплати замовлення. Тобто, спочатку замовити продукцію, отримати її, а вже потім оплатити замовлення протягом тижня.


Представники й Експрес Представники Ейвон беруть участь у всіх , отримують подарунки за , беруть участь у , отримують безкоштовну доставку та , мають можливість придбання продукції Avon зі знижкою до 70% від ціни Каталогу.