(097)594-95-57; (099)010-99-35

Реєстрація в Avon

Онлайн Реєстрація в Avon Україна

Дані для реєстрації Представника Avon Україна

Заповнюється українською

Avon Україна Реєстрація Онлайн

Ти - Представник Avon Україна

Відтепер, після реєстрації, в тебе з'являється доступ до власної інтернет-сторінки на офіційному сайті Avon Україна - твого особистого офісу Представника.

Тут можна, наприклад, особисто розмістити замовлення, перевірити баланс особового рахунку, сплатити його, пройти навчання й онлайн-тренінги, ознайомитися з програмами та акціями, тощо.

Одразу після реєстрації ти стаєш учасником , яку Компанія проводить саме для того, щоб підтримати початківця.

Виконуючи рівні цієї програми, ти, крім знижки у 26% з першого ж замовлення, отримуєш приємні подарунки за чисто умовною ціною. Вартість цих товарів у Каталозі Ейвон Україна набагато більша.

В залежності від регулярності замовлень та їх обсягів, з сьомої Кампанії співробітництва, Представник розподіляється . Наразі їх чотири: Представник-Клієнт, Представник, Експерт, Топ-Представник, і в кожного сегменту своя .

Крім того, мабуть, найважливіше те, що Avon Україна надає відтермінування оплати, тобто ти спочатку отримуєш замовлення, а потім його оплачуєш.

Замовлення безкоштовно доставляються в усі куточки України до відділень Укрпошти. Діє доставка Новою поштою або на поштомати, за яку стягується оплата.

Роблячи замовлення регулярно, регулярно оплачуючи їх, в Представника Avon Україна є можливість отримати знижку до 30% від ціни

В успішного Представника завжди є перспективи кар'єрного зростання - , який має можливість реалізувати свій потенціал, створивши свою власну команду з Представників і Партнерів Avon Україна.