Реєстрація в Avon

Заявка для реєстрації Представника Avon Україна

В телефонному режимі

Avon Україна Реєстрація Онлайн

Надішли заявку, якщо тобі зручніше продовжити реєстрацію по телефону. Або одразу перейди до реєстрації.


Реєстрація в Avon Україна здійснюється на підставі паспортних даних, оскільки одним з привілеїв співробітництва з Ейвон є відстрочка оплати замовлення.


Але, інколи, людина не може або не хоче надавати свої паспортні дані, а бажання стати Представником Avon в неї є. В цьому випадку існує можливість стати Експрес Представником Avon.

Експрес Представник Avon - особа, яка уклала договір купівлі-продажу без надання паспортних даних. Він користується всіма перевагами співробітницта з Ейвон, окрім можливості відтермінування оплати. Отже, обирай!


Перейти до онлайн реєстрації:

Повна форма реєстрації
Без надання паспортних даних

Після реєстрації, в тебе з'являється доступ до власної інтернет-сторінки на офіційному сайті Avon Україна - твого особистого офісу Представника.

Тут можна, наприклад, особисто розмістити замовлення, перевірити баланс особового рахунку, сплатити його, пройти навчання й онлайн-тренінги, ознайомитися з програмами та акціями, тощо.

Одразу після реєстрації ти стаєш учасником , яку Компанія проводить саме для того, щоб підтримати початківця.

Виконуючи рівні цієї програми, ти, крім знижки у 26% з першого ж замовлення, отримуєш приємні подарунки за чисто умовною ціною. Вартість цих товарів у Каталозі Ейвон Україна набагато більша.

В залежності від регулярності замовлень та їх обсягів, з сьомої Кампанії співробітництва, Представник розподіляється . Наразі їх чотири: Представник-Клієнт, Представник, Експерт, Топ-Представник, і в кожного сегменту своя .

Крім того, мабуть, найважливіше те, що Avon Україна надає відтермінування оплати, тобто ти спочатку отримуєш замовлення, а потім його оплачуєш.

Замовлення безкоштовно доставляються в усі куточки України до відділень Укрпошти. Діє доставка Новою поштою або на поштомати, за яку стягується оплата.

Роблячи замовлення регулярно, регулярно оплачуючи їх, в Представника Avon Україна є можливість отримати знижку до 30% від ціни

В успішного Представника завжди є перспективи кар'єрного зростання - , який має можливість реалізувати свій потенціал, створивши свою власну команду з Представників і Партнерів Avon Україна.