Блог Avon Online

Поради новим Представникам Avon. Перші Клієнти - перші заробітки

Новим Представникам Avon

Поради по роботі з Клієнтами

Отже, ти - новий Представник і вже купуєш продукцію Avon для себе, використовуєш всі вигоди та знижки, отримуєш подарунки за Програмою розвитку нових Представників. А ще для Представника є можливість отримувати додатковий заробіток, пропонуючи послуги своїм Клієнтам, якими може стати будь-хто з твого оточення: знайомі, подруги, сусіди тощо.

Ми маємо для тебе декілька порад, як працювати з Клієнтами.

Поради новим Представникам Avon. Перші Клієнти - перші заробітки

Покажи Клієнтам всі вигоди Каталогу.

Для будь-якого Клієнта можна знайти привабливу пропозицію, зважаючи на його смаки та вподобання. Пропонуй насамперед те, що буде цікавим саме йому - Клієнти обов'язково оцінять такий підхід.

Звертай увагу своїх Клієнтів на : шок ціни, спеціальні пропозиції тощо. Слідкуй за акціями, які приготовані для Клієнтів і пропонуй участь в них.

Економним Клієнтам, які зазвичай з обережністю роблять покупки, запропонуй розділ розпродажу в Каталозі.


Пропонуй своїм Клієнтам нові продукти.

Якщо твій Клієнт зазвичай замовляє певну продукцію, зверни його увагу інші засоби, запропонувавши пробні зразки: наприклад, до замовленого аромату можна запропонувати пробник помади або крему.


Порадь Клієнту супутні продукти.

Усі косметичні засоби Avon чудово поєднуються між собою, тому можна пропонувати придбання продуктів у наборі: до помади, наприклад, можна запропонувати лак для нігтів відповідного відтінку або олівець для губ. Також до набору можна додати різноманітні аксесуари.


Консультуй своїх Клієнтів.

Проходь навчання на своїй персональній сторінці Представника на офіційному сайті my.avon.ua.

Зверни увагу Клієнта на те, що в кожному Каталозі є поради та покрокові інструкції по використанню тих чи інших засобів.


Будь уважним до Клієнта.

Зазвичай замовлення робиться не тільки для себе. Пропонуй товари, які можуть зацікавити інших членів родини - Каталог Avon забезпечить якісною продукцією кожного.

Наприклад, для чоловіка можна запропонувати парний аромат або доглядові засоби.


Роби Клієнтам подарунки.

Це не так дорого, як здається - досить буде міні-версії засобу з Каталогу. Подарунок зробить стосунки з Клієнтом теплішими, він продовжить звертатися до тебе.


Розкажи Клієнту про якість Avon.

Твої Клієнти повинні знати про те, що Avon гарантує якість своєї продукції та пропонує унікальний сервіс: вони можуть повернути засіб, який не підійшов протягом 31 дня.


Знаходь нових Клієнтів.

Показуй Каталог якомога більшій кількості людей. Навіть ті люди, які ніколи не робили замовлення з Каталогу, можуть зацікавитися продукцією Avon.

Замовляй Каталог в достатній кількості, щоб мати можливість залишити його Клієнту. В цьому випадку замовлення буде більшим, тому що до замовлення самого Клієнта може додатися замовлення його оточення.


Не втрачай Клієнтів.

Використовуй свою інтернет-вітрину Представника Avon, щоб отримувати замовлення від Клієнтів, які знаходяться на відстані: наприклад, коли твій Клієнт у відпустці. Просто надішли йому посилання на електронний Каталог.


Отож, нічого складного в тому, щоб бути Представником Avon немає. Купуй якісні косметичні продукти світового бренду та заробляй. Консультуй своє оточення - пропонуй товари, які тобі вже приносять задоволення.

Навчайся на безкоштовних онлайн курсах, які доступні на офіційному сайті Avon, щоб отримувати більше замовлень, мати можливість суттєвих заробітків.


Стань Представником Avon прямо зараз!


Швидка реєстрація можлива прямо з цієї сторінки - реєстраційна форма знаходиться прямо тут.


Вказуй правильні контактні дані, тому що саме вони будуть використані для надання доступу до персонального кабінету на офіційному сайті Avon та для отримання замовлення у відділенні Укрпошти або Нової Пошти.

Протягом декількох годин з моменту заповнення форми ти отримаєш повідомлення з кодом доступу до персонального кабінету.


Також можна та самостійно заповнити веб-форму з повними даними.


На даний момент Avon пропонує два види реєстрації: з наданням паспортних даних та безпаспортну реєстрацію.

Всі Представники Avon, незалежно від форми реєстрації, отримують подарунки за , беруть участь в , отримують безкоштовну доставку та .

Представники, які реєструвались за паспортними даними додатково отримують відтермінування оплати замовлення.


Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення та вносяться українською.


Швидка реєстрація


arrow
вгору