Блог Avon Online

Робота в Avon - міфи та правда про умови для представників Ейвон

Міфи та правда про роботу в Ейвон

Що заважає Тобі стати Представником.


Будь-яка нова справа спочатку викликає занепокоєння, яке, насамперед, пов'язане з відсутністю поінформованості та чутками, які в більшості своїй, не є правдивими.

Спробуємо розвіяти деякі з міфів, що заважають Тобі розпочати заробляти з Avon.


Робота в Avon - міфи та правда про умови для представників Ейвон

Міф. Низькі ціни - низька якість.

Я користуюся дорогою продукцією, бо не економлю на якості.Правда. Висока ціна не завжди обумовлює високу якість продукції.


Avon - це сучасна компанія повного циклу з власним виробництвом, системою доставки та дистрибуції. Ейвон має власний науково-дослідний центр, є розробником своїх продуктів, отже не витрачає кошти на придбання сторонніх розробок. Щорічно розробляється понад 1000 нових продуктів різних напрямків - це засоби декоративної косметики, косметичні засоби по догляду зі шкірою обличчя та тіла, парфумерія, модні аксесуари, товари для дому.


До речі, науково-дослідний центр Avon, який базується в Саферні (штат Нью-Йорк, США), був заснований ще в 1897 році.


Міф. Не знаю як продавати.

Я не можу чіплятися до людей на вулиці та ходити по домівках.Правда. Каталог Avon працює сам на себе.


Avon є одним найвпливовіших світових брендів з річним обігом 9 мільярдів доларів. Ступінь впізнаваності торгової марки постійно тримається на рівні 98-99%. Серед українських жінок Ейвон - найпопулярніший бренд, продукція якого є на поличках майже кожної сім'ї.

Показуючи каталог Avon своїм близьким і подругам можна зібрати доволі непогане замовлення. А для того, щоб замовлення були більшими й приносили тобі якомога більший зиск Ейвон пропонує цілий курс онлайн тренінгів та підтримку в особі Партнера (координатора).

Навіть не обов'язково показувати паперовий каталог, використовуй електронну версію на твоїй особистій сторінці, надсилай електронною поштою або через вайбер посилання на Твою Інтернет вітрину Avon.


До речі, перший Каталог «Каліфорнійської Парфумерної компанії», як тоді називався Avon, був виданий в далекому 1896 році.


Міф. Наразі немає грошей, щоб зробити замовлення.

В мене буде продукція, яку я потім буду продавати.Правда. Представникам Avon закуповувати продукцію для реалізації не треба.


Avon надає можливість кожній жінці займатися улюбленою справою і бути фінансово незалежною, тому одним з Твоїх привілеїв є відтермінування оплати замовлення.

Все просто. Збираєш замовлення у своїх клієнтів - тут у пригоді стануть Каталоги Ейвон, друкований або електронний. Розміщуєш замовлення зі своєї особистої сторінки на офіційному сайті avon.ua. Отримуєш замовлення і роздаєш продукцію клієнтам, беручи з них оплату за товари. Потім вносиш гроші будь-яким зручним для тебе способом на свій рахунок в Ейвон. На оплату замовлення є цілий тиждень!


До речі, історія зберегла для нас ім'я першого представника Avon - це була місіс Персіс Фостер Імс Альбі - авторка методу прямих продажів. А зараз у світі налічується більш як 6 мільйонів представників.


Міф. Обмаль вільного часу.

Для заробітку потрібно витрачати багато часу.Правда. Вистачить 1-2 години на день.


Представники Ейвон покращують своє життя та життя своїх близьких, використовуючи модель прямих продажів, яка дозволяє отримати додатковий дохід або навіть побудувати свій успішний бізнес.

Майже всі представники розпочинали свою співпрацю з Ейвон, поєднуючи її з основною роботою, купуючи продукцію для себе та своєї родини. Для того, щоб мати великі заробітки не потрібно витрачати багато часу - розпочни з однієї-двох годин на день, пропонуючи продукцію з каталогу Avon своєму оточенню.


До речі, саме «Каліфорнійська Парфумерна компанія», наприкінці 19 сторіччя, втілює ідею прямих продажів, яка дає жінкам можливість самореалізації та заробітку.


Міф. Не розбираюся в косметиці.

Через моє незнання продукції клієнти будуть відмовлятися від товару і він залишиться в мене.Правда. Навчання доступне завжди.


На особистій сторінці представника в цілодобовому режимі доступні онлайн навчання не тільки по продукції, але й з навичок ведення бізнесу.

Майстер-класи, вебінари, онлайн-презентації, огляди вигідних пропозицій чинних Каталогів Ейвон - все це інструменти, які допоможуть Тобі, не виходячи з дому, стати справжнім спеціалістом з моди.


До речі, в Avon існує 30-ти денна гарантія повернення продукції, яка з якихось причин не підійшла Твоїм клієнтам.


Міф. Зареєструватися складно та небезпечно.

Для реєстрації треба докласти багато зусиль і потрібна купа документів.Правда. Стати представником Ейвон можна за лічені хвилини, навіть без паспорта.


Сама процедура реєстрації в Avon проходить онлайн - Ти просто заповнюєш відповідну анкету з даними, які передаються в компанію координатором (Партнером). Тобі присвоюється особовий рахунок і надається доступ до Твоєї власної інтернет-сторінки на офіційному сайті avon.ua.

Для реєстрації не обов'язково надавати дані свого паспорту та ідентифікаційного коду - Ти можеш стати Експрес-Представником і робити замовлення, вносячи оплату наперед.

До речі, можеш спробувати зареєструватися прямо зараз - реєстраційна форма знаходиться просто тут.


Увага! Всі поля обов'язкові для заповнення та вносяться українською.


Вказуй правильні контактні дані, тому що саме вони будуть використані для надання доступу до персонального кабінету на офіційному сайті Avon та для отримання замовлення у відділенні Укрпошти або Нової Пошти.

Протягом декількох годин з моменту заповнення форми ти отримаєш повідомлення з кодом доступу до персонального кабінету.


Швидка реєстрація


arrow
вгору