Зміна отримувача замовлення Avon

Послуга «Довірена особа»

Avon Україна надає можливість розміщувати замовлення, знаходячись будь-де будь-яким зручним для тебе способом, але іноді трапляється так, що самостійно отримати замовлення ти невзмозі. Наприклад, ти у від'їзді і не всигаєш отримати своє замовлення. Ось тут на допомогу приходить процедура зміни отримувача замовлення.


Виконавши прості кроки, ти можеш самостіно призначити отримувачем замовлення свою довірену особу, яка отримає замовлення замість тебе, наприклад, подругу або родича.


Для зміни отримувача твого замовлення у розділі «Деталі доставки» на четвертому кроці, коли ти розміщуєш замовлення через Інтернет перейди за посиланням «Призначити».


Зміна отримувача замовлення Avon. Послуга «Довірена особа»

У новому вікні введіть ім'я та прізвище одержувача замовлення та натисніть «Призначити»


Зміна отримувача замовлення Avon. Послуга «Довірена особа»

Зверни УВАГУ! Введи через пробіл тільки ім’я та прізвище отримувача українською мовою. Якщо в цьому полі будуть інші символи (цифри, латинські літери, розділові знаки тощо) система не розпізнає такий запис і отримати замовлення зможе тільки Представник особисто. Переконайся, що введені дані отримувача збігаються з документом, що посвідчує особу!


Після цього сторінка оновиться і над адресою доставки буде відображені ім'я та прізвище отримувача замовлення. Також ти побачиш ім’я та прізвище отримувача на останній, підсумковій сторінці.


Тепер право отримати твоє замовлення є і у тебе, і у твоєї довіреної особи.


Не забудь повідомити свою довірену особу про дату отримання замовлення і розкажи як це зробити.


arrow
догори сторінки