Експрес-замовлення Avon

Як розмістити Експрес-замовлення

Кожний з нас постійно рухається вперед для того, щоб реалізувати свої ідеї, мрії, плани. Avon розуміє, що час – це самий цінний фактор в досягненні цілей.

Саме для тебе Avon пропонує сервісну пропозицію Експрес-замовлення.

Швидко, легко, доступно!


Ти можеш розмістити своє замовлення в будь-який день і отримати його вже через 2-3 дні на поштовому відділені в одних із найбільших міст України:

Через 2 робочих дні: Київ та Дніпро.

Через 3 робочих дні: Одеса, Харків, Львів


Потрібно лише три кроки:


Крок 1. Обери зручний тобі пункт видачі зі списку на сайті.

Крок 2. Зареєструй (або зміни) адресу доставки на своїй персональній сторінці, та обери вид обслуговування «Експрес-замовлення».

Крок 3. Через 3 години після реєстрації (або зміни) на твоїй персональній сторінці з'явиться вид обслуговування «Експрес-замовлення», вибери даний вид замовлення.


Зверни УВАГУ! За таким алгоритмом, ти також можеш змінити адресу доставки регулярного замовлення.


Деякі правила обробки експрес-замовлень*:


- експрес-замовлення, які не пройшли автоматичну перевірку кредитного контролю в останню п’ятницю Кампанії, будуть видалені;

- у разі неможливості обробки замовлення на наступний день після здачі він обробляється повторно до тих пір, поки не буде усунута причина його блокування;

- причина блокування замовлення повідомляється Представнику в смс, яке відправляється на номер телефону, зареєстрований в Avon Mobile;

- із замовлення сума якого перевищує ліміт кредиту не видаляється продукція, а Представник має можливість отримати весь замовлений товар після того, як зробить оплату перевищення.


* Експрес-замовленнями вважаються всі типи замовлень, крім регулярних!


Зверни УВАГУ!

Експрес доставка здійснюється безкоштовно для замовлень на суму не менше ніж 1 000 грн за цінами каталогу (22% знижки).

Якщо вартість Вашого експрес замовлення за цінами каталогу менше 1 000 грн (22% знижки), то Ви маєте сплатити 15 грн за доставку.

Якщо вартість Вашого експрес замовлення за цінами каталогу менше 500 грн, Ви маєте сплатити 40 грн (25 грн за обробку замовлення менше 500 грн, 15 грн за доставку експрес замовлення менше 900 грн).