Експрес-замовлення Avon для Представників

Експрес-замовлення Avon

Як розмістити Експрес-замовлення

Кожний з нас постійно рухається вперед для того, щоб реалізувати свої ідеї, мрії, плани. Avon розуміє, що час – це найцінніший фактор в досягненні цілей.

Саме для тебе Avon пропонує сервісну пропозицію Експрес-замовлення.


Потрібно лише три кроки:


Крок 1. Обери зручний тобі пункт видачі зі списку на сайті.

Крок 2. Зареєструй (або зміни) адресу доставки на своїй персональній сторінці, та обери вид обслуговування «Експрес-замовлення».

Крок 3. Через 3 години після реєстрації (або зміни) на твоїй персональній сторінці з'явиться вид обслуговування «Експрес-замовлення», вибери даний вид замовлення.


Зверни УВАГУ! За таким алгоритмом, ти також можеш змінити адресу доставки регулярного замовлення.


Деякі правила обробки експрес-замовлень*:


- експрес-замовлення, які не пройшли автоматичну перевірку кредитного контролю в останню п’ятницю Кампанії, будуть видалені;

- у разі неможливості обробки замовлення на наступний день після здачі він обробляється повторно до тих пір, поки не буде усунута причина його блокування;

- причина блокування замовлення повідомляється Представнику в SMS, яке відправляється на номер телефону, зареєстрований в Avon-Mobile;

- із замовлення сума якого перевищує ліміт кредиту не видаляється продукція, а Представник має можливість отримати весь замовлений товар після того, як зробить оплату перевищення.


* Експрес-замовленнями вважаються всі типи замовлень, крім регулярних!


Зверни УВАГУ!

Експрес доставка здійснюється безкоштовно для замовлень на суму не менше ніж 1100 грн за цінами каталогу (22% знижки).

Якщо вартість експрес замовлення за цінами каталогу Ейвон менше ніж 1100 грн (22% знижки), то ти маєш сплатити 15 грн за доставку.

Якщо вартість експрес замовлення за цінами каталогу менше ніж 550 грн, ти маєш сплатити 40 грн (25 грн за обробку замовлення менше 550 грн, 15 грн за доставку експрес замовлення менше 1100 грн).

Вартість доставки замовлення Avon Україна
вартість доставки усіх типів замовлень

Ти можеш розмістити своє замовлення в будь-який день і отримати його вже через 2-3 дні на поштовому відділені в одному із найбільших міст України:

- Через 2 робочих дні у Києві та Дніпрі.

- Через 3 робочих дні в Одесі, Харкові та Львові.