Все про Замовлення Avon

Де б не знаходився Представник, Avon Україна запропонує найзручніший спосіб для розміщення замовлення. Обери той тип замовлення, що підходить саме тобі!

Замовлення з доставкою через 48 годин

Тільки для Представників з доставкою в міста Київ і Дніпро!


Розміщуй замовлення в будь-який день Кампанії та отримуй їх вже через 48 годин в двох містах: Києві та Дніпрі!

Доставка здійснюється протягом 48 годин, не враховуючи вихідні дні. Наприклад: при розміщенні замовлення в п'ятницю, воно буде доставлено у вівторок.


Зверни УВАГУ!

Всі замовлення з доставкою в міста Київ і Дніпро будуть доставлятися через 48 годин , незалежно від обраного типу доставки. Дана опція діє для регулярних і експрес замовлень.

Доставка замовлень на суму від 550 грн на Укрпошту та пункти видачі залишається безкоштовною. Вартість обробки замовлень на суму до 549,99 грн становить 25 грн.

Замовлення з перевищенням ліміту буде скорочено до залишку ліміту кредиту (три СМС-попередження про перевищення ліміту кредиту будуть відправлятися як і раніше) і оброблено після трьох поспіль затримань, якщо не буде інших причин для затримання. Схема обробки і доставки замовлень на відділення «Нова Пошта» залишається без змін.


Як розмістити замовлення Avon за допомогою Інтернет

Розміщення замовлення через Інтернет - це найуживаніший спосіб, яким користуються Представники Avon Україна...

Як розмістити замовлення через SMS

Іноді, коли розмістити замовлення Avon через інтернет не є можливим, у пригоді Представникам стає можливість розмістити замовлення за допомогою СМС-повідомлення...

Як зробити Експрес-замовлення Avon

Коли є необхідність термінового замовлення якоїсь продукції, використовуй можливість розмістити експрес-замовлення...

Як оформити замовлення з доставкою Новою поштою

Доставка Новою Поштою - це новий від послуги від Avon Україна. Широка мережа відділень цього перевізника надає можливість отримати замовлення у найбільш зручному для тебе місті...

Як оформити замовлення Avon з доставкою на Поштомат Приватбанку

Доставка на поштомати Приватбанку - ще один вид доставки, який робить компанію Ейвон ближчою до своїх Представників...

Як змінити адресу доставки замовлення

Змінилася адреса, ти у відпустці або відрядженні - не проблема. Avon Україна пропонує легкий та доступний спосіб змінити адресу доставки...

Як змінити отримувача замовлення

Якщо Представник Avon немає можливості особисто отримати замовлення, він може призначити довірену особу, яка отримає замовлення замість нього...

Вартість доставки Avon Україна

Вартість доставки усіх типів замовлень становить:

Вартість доставки Avon Україна. Все про Замовлення - Avon Україна

Автоматичне інвойсування друкованої продукції для представників

За кожну одиницю друкованої продукції, що автоматично вкладається у замовлення Avon, з рахунку Представника буде автоматично списуватись від 0,2 грн. до 6 грн. В одному замовленні ця сума не може перевищувати 13,7 грн. Вартість друкованої продукції, що автоматично вкладається у замовлення:

Каталог - 6 грн

Флаєр "Розпродаж" - 0,2 грн

Сезонний додаток до каталогу - 1 грн

Лого - флаєр- 0,5 грн


Якщо ти не бажаєш отримувати дані друковані матеріли, ти маєш змогу зателефонувати в контакт-центр AVON за номером (044) 230-36-36 і відмовитись від даної послуги.

arrow
догори сторінки