Благодійні програми

Благодійна програма Avon «Разом проти раку грудей»

Благодійні програми. Разом проти раку грудей

За 13 років роботи Програми ми зібрали понад 13 мільйонів грн на боротьбу проти раку молочної залози. За цей час нам вдалося придбати 18 одиниць сучасного обладнання для 10 обласних державних Онкологічних клінік. Першими в Україні привезли мобільні мамографічні комплекси, які передали Черкаському та Кримському Онкоцентрам. Завдяки їм лікарі щорічно об'їжджають міста та селища цих регіонів, щоб обстежити молочні залози жінок. Ми турбуємося про те, щоб наші жінки могли оперативно отримати необхідну інформацію про здоров'я грудей та де можна пройти обстеження за телефоном медичної гарячої лінії - 0 800 50 50 90.

До того ж Avon взяла на себе зобов'язання навчати українських лікарів передовим методам діагностування раку грудей на ранніх стадіях. З 2009 року 124 рентгенологи із різних областей підвищили свою кваліфікацію під час регулярних семінарів від провідних європейських лікарів – «Школи сучасної мамографії».

Будемо вдячні, якщо ти допоможеш нам побороти рак грудей в Україні, замовивши товари із символом рожевої стрічки.

100% прибутку піде на ініціативи програми.


Благодійна програма Avon «Скажімо Ні домашньому насильству»

Благодійні програми. Скажімо Ні домашньому насильству

Із 2009 року Avon підтримує Національну гарячу лінію по протидії насильству Міжнародного жіночого правозахисного Центру «Ла Страда Украина» 0 800 500 335 (386 з мобільного). Щорічно безліч людей звертаються за консультацією. Подзвонивши за цим номером телефону, жінка може отримати кваліфіковано психологічну та юридичну допомогу, а також практичні поради як захистити себе від домашнього насильства. Крім цього будь-яка людина може дізнатися корисну інформацію про те, як допомогти постраждалим від насильства і отримати анонімну консультацію спеціалістів. Ми розуміємо, що перемогти домашнє насильство в Україні можливо, якщо це явище буде попереджуватися у родинах від початку. Тому із 2012 року ми підтримаємо розвиток та впровадження в Україні програми підтримки сім'ї, яка включає підготовку молоді до життя у подружжі, на державному рівні.

Не будь байдужим! Не проходь повз випадків насильства! Поділися номером телефона довіри та сайтом Avon з тією, кому потрібна допомога.

Коли хочеш підтримати нашу соціальну програму, купуй благодійні товари із символом нескінченності!


Глобальна екологічна ініціатива Avon «Здорові ліси - прекрасний світ»

Благодійні програми. Здорові ліси - прекрасний світ

Як компанія прямих продажів, основний «магазин» якої знаходитися на сторінках каталогів Avon витрачає папір у значній кількості. Тому організація взяла на себе зобов'язання допомогти припинити масову вирубку лісів - кризу, яка впливає на погіршення здоров'я і добробуту нашого суспільства і навколишнього середовища.

Щоліта ми випускаємо екопродукт, 100% прибутку від якого Avon розділяє між відомими міжнародними організаціями: Фонд охорони природи (The Nature Conservancy (TNC)) і Світовий Фонду дикої природи (World Wildlife Fund (WWF)). Організації займаються відновленням вологих тропічних лісів в Бразилії та Індонезії. Ці два регіони є самими зруйнованими екосистемами на планеті та найважливішими для виживання всього людства. Сьогодні їх залишилося тільки 15%.

З 2009 року Avon перерахувала $6,8 млн, що дозволило посадити понад 4 мільйонів дерев в тропічних лісах Бразилії та Індонезії!

Компанія Avon також постійно поліпшує внутрішню політику по відповідальному відношенню до ресурсів. Наприклад: Зобов'язання Avon зі скорочення витрат на папір Avon Paper Promise і Зобов'язання Avon з використання пальмової олії тільки з офіційних плантацій, які відновлюють ліси Avon Palm Oil Promise, так само як і участь у Всесвітній мережі з торгівлі лісами Global Forest & Trade Network.