Накладений платіж Avon

Як оплачувати замовлення Avon при отриманні

Опція «Оплата при отриманні (накладений платіж)» доступна на персональній сторінці сайту Представника при виборі типу доставки «Нова пошта» на 4-му кроці розміщення замовлення всім Представникам, незалежно від форми реєстрації (з паспортом або без).


Оплата замовлення Avon при отриманні

Для таких замовлень стягується додаткова оплата в розмірі 2% від суми замовлення за цінами накладної. Суму оплати за обробку замовлення Ви маєте можливість побачити на підсумковій сторінці сайту перед відправленням замовлення, а також в накладній.


Накладений платіж Avon

Оплата замовлення здійснюється безпосередньо у відділенні «Нова пошта» в момент отримання замовлення.


Важливо!

У зв'язку з тим, що «Нова пошта» проводить оплату тільки в сумах кратних гривні, у квитанції для накладеного платежу сума для оплати буде округлена в більшу сторону до цілого числа – гривні без копійок. Сума переплати буде зарахована на особистий рахунок Представника.


Зверни УВАГУ!

Представник може розмістити замовлення з опцією «Оплата при отриманні (накладений платіж)» на сайті будь-коли, але оброблено воно буде тільки при повній оплаті попередніх замовлень (фактичне надходження коштів на баланс). Тобто на балансі у Представника повинен бути нуль або переплата.

Попередження про можливість затримання замовлення ти маєш можливість побачити на підсумковій сторінці сайту перед відправленням замовлення.


Оплата замовлення Ейвон через мобільний рахунок Київстар

Важливо!

Якщо у Представника вже є неоплачене замовлення по опції «Оплата при отриманні (накладений платіж)», то наступне замовлення за цією опцією буде системою відхилене та після фактичного надходження коштів за попереднє замовлення, його треба буде розміщувати знов.


arrow
догори сторінки