Оформлення повернення

Повернення через паперову форму

1. Роздрукуй та заповни БЛАНК ПОВЕРНЕННЯ


2. Зроби позначку у відповідній колонці «Повернення», «Брак» або «Невірно вкладено» на бланку повернення


3. Акуратно запакуй продукцію, яку повертаєш, додавши Бланк повернення. При поверненні пошкодженої продукції не забудь заклеїти її клейкою стрічкою або запакувати в прозорий поліетиленовий пакет окремо від іншої продукції. Упаковка повернення на пошті здійснюється за додаткову плату, і тільки за бажанням Клієнта.


4. Отримай у співробітника поштового відділення квитанцію на прийом відправлення. Зберігай поштові документи про відправлення повернення до моменту повного списання з твого рахунку вартості поверненої продукції.


Повернення через електронну форму

1. Зайди на персональну сторінку в розділ «Мої замовлення»

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 1

2. Пошук необхідної продукції ти можеш здійснити двома способами: вибрати кампанію та вказати код продукції або натиснути «Пошук» навпроти відповідного інвойсу:

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 2

Зверни, будь ласка, увагу – поле «Дата повернення» вказує на останній день, коли ти маєш змогу відправити продукцію на повернення (через поштове відділення чи пункт видачі) з відповідного інвойсу.


3. Вкажи кількість одиниць, причину повернення відповідної продукції та натиснути «Зберегти».

Перелік причин повернення ти маєш змогу бачити на цій же сторінці.

Зверни, будь ласка, увагу – ти можеш повідомити про списання суми чи допоставку продукції з наступним замовленням, тому вказуйте, будь ласка, найбільш відповідну причину.

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 3

4. На наступному кроці ти маєш можливість редагувати повернення: видалити чи додати продукцію та перейти далі, натиснувши «Продовжити»:

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 4

5. Ознайомся з правилами повернень, постав відмітку про згоду з ними та відправ електронну форму повернення у Компанію:

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 5

6. Занотуй номер електронного повернення та обов'язково вкажи його при фактичному поверненні продукції (на будь-якому аркуші паперу, вклавши його в коробку з продукцією)

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 6

7. Віднеси коробку з продукцією на поштове відділення чи пункт видачі. На коробці вкажи твої дані. Це може бути лист паперу, на якому прописані твої дані.

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 7

Або роздрукована форма повернення:

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 8

8. Відстежуй статус повернення на персональній сторінці у розділі «Мої замовлення»:

Електронна форма повернення Avon. Процедура крок 9

ВАЖЛИВО!

Представники, які не мають доступу до Інтернету, можуть оформити повернення звичним способом – роздрукувати та заповнити бланк повернення та віднести його разом з продукцією на пошту.

Термін повернення залишається без змін – найдовшим: оформити повернення ти маєш змогу протягом 31 календарного дня від дати накладної-рахунку.

Правила та Процедура повернень залишаються без змін.

З твого рахунку сума повернення буде списана після фактичного надходження продукції у Компанію.

Як і раніше, ти маєш змогу задекларувати суму повернення для опрацювання наступного твого замовлення з урахуванням повернення. Декларування можливе на протязі 21 дня з дати опрацювання замовлення, з якого ти бажаєш повернути продукцію, сума декларування не повинна перевищувати 200 грн.


Зверни УВАГУ! При поверненні замовлення в повному обсязі, обробка наступного замовлення можлива за умови стовідсоткової його передоплати за цінами Каталогу Avon Україна.

arrow
догори сторінки