Мій блог

Сонячні канікули з Avon Sun+

Особливості безпечної засмаги


Збираючись засмагати, обирай сонцезахисні засоби враховуючи відтінок, тип шкіри, чутливість її до сонця, оскільки різні фототипи шкіри засмагають по-різному, а для чутливої шкіри потрібен вища інтенсивність захисту.

Поведінка на пляжі теж є визначним чинником при підбиранні захисту - для активних відпочивальників рекомендується сонцезахисні засоби у вигляді спрею.

Ще треба звертати увагу на вік - дітям, наприклад, потрібен максимальний захист.

Також треба звернути увагу місця з ніжною шкірою, які засмагають інтенсивніше, тому потребують більшого захисту. Це шкіра навколо очей, на носі, шиї, декольте, руках, колінах, стопах.

Отже, Ейвон пропонує нам засоби серії Avon Sun+ з технологією Derma 360°

Сонячні канікули з Avon. Сонцезахисні засоби для дітей Avon Sun+ Kids.

Сонцезахисні засоби для дітей

1. Лосьйон-спрей SPF 30 Avon Sun+ Kids. М'який та ніжний водостійкий захисний спрей забезпечує високий ступінь захисту SPF30 для дитячої шкіри у формі лосьйону-спрею.


2. Лосьйон SPF 50 Avon Sun+ Kids. Високий рівень захисту робить дитячу шкіру гладенькою, швидко поглинається, пом'якшує. Водостійка формула підходить для обличчя та тіла.


3. Мультивітамінний крем SPF 50 Avon Sun+ Kids. Формула збагачена соком листя алое, має заспокійливі і зволожувальні властивості. Водостійкий.


Засоби не лишають по собі відчуття жирності або липкості. Забезпечують високу захищеність дитячій шкірі. Дерматологічно протестовані та протестовані на алергенність.

Бажано уникати потрапляння на дитячу шкіру прямих сонячних променів і тривалого перебування дітей на сонці навіть якщо шкіра захищена сонцезахисними засобами.


Сонцезахисні засоби для обличчя Avon Sun+

1. Бальзам SPF 30. Високий ступінь захисту для особливо чутливих ділянок губ, носа і вух.


2. Зволожувальний крем-гель для обличчя SPF 30. Ультралегка нежирна формула захищає, освіжає, зволожує шкіру, не містить ароматизаторів.


3. Зволожувальний лосьйон для обличчя SPF 30. Водостійка формула в складі якої інгредієнти з антиоксидантними властивостями швидко вбирається, захищає, зволожує шкіру.


4. Антивіковий крем для обличчя SPF 50. Водостійка формула з найвищим рівнем захисту для чутливої шкіри запобігає старінню шкіри.


Сонячні канікули з Avon. Сонцезахисні засоби для обличчя Avon Sun+

Ці засоби також не лишають по собі відчуття жирності або липкості. Вони придатні для чутливої шкіри. Не містять алергенів та пройшли дерматологічні тести.

Після перебування у воді або довгочасному перебуванні під сонцем будь-які сонцезахисні засоби треба наносити повторно.

Сонячні канікули з Avon. Сонцезахисні засоби для тіла Avon Sun+

Сонцезахист Avon Sun+ для тіла

1. Зволожувальний лосьйон-спрей для тіла SPF 15.

2. Зволожувальний лосьйон для тіла SPF 30 з ефектом сяйва.

Комплекс рослинних інгредієнтів детоксикує та заспокоює шкіру, зберігає її пружність. Токоферолу ацетат - захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх чинників. Фітол - допомагає стимулювати активацію вітаміну Д в шкірі.


3. Лосьйон для тіла, що освіжає, SPF 30. Ментол - тонізує та освіжає шкіру.


4. Зволожувальний лосьйон для тіла SPF 30. Бета каротин - антиоксидант, що допомагає захищати шкіру від шкідливого впливу сонячних променів


1. Зволожувальний лосьйон для тіла SPF 50. Формула водостійкого засобу містить у собі антиоксиданти, які зволожують шкіру. Забезпечує найвищий ступінь захисту.


2. Зволожувальний лосьйон для обличчя та тіла «Ніжний захист» SPF 50. Захист чутливої шкіри від сонця. Легкий, водостійкий.


Сонячні канікули з Avon. Сонцезахисні засоби для тіла Avon Sun+

Уникай тривалого перебування на сонці навіть, якщо використовуєш сонцезахисні засоби. Надмірне перебування на сонці може завдати шкоди здоров'ю.

Нанесення недостатньої кількості засобу знижує ефективність захисту від негативного впливу сонячних променів.

Сонячні канікули з Avon. Avon Sun+ після засмаги

Avon Sun+ після засмаги

1. Заспокійлива поживна олія-суфле для тіла. Формула засобу з олією дерева ши, какао, алое вера та полівітамінами зволожує та відновлює.

2. Охолоджувальний лосьйон-спрей з вітаміном С. Допомагає запобігти лущення, освіжає, відновлює рівень вологи.


3. Охолоджувальний гель з алое вера. Сік листя алое барбадоського - натуральний інгредієнт, відомий своїми заспокійливими властивостями.


Навіть при достатньому догляді після засмаги на шкірі може з'явитися подразнення.

Слід користуватися спеціальними засобами після засмаги, які заспокоюють і зволожують шкіру, допомагають зберігати засмагу.

Суперзасмага з Avon Sun+

Засоби для підсилення засмаги та автозасмаги не є сонцезахисним.


1. Олія-спрей для підсилення засмаги. Поглиблює тон засмаги.


2. Зволожувальний лосьйон-автозасмага для тіла та обличчя. Придає шкірі світло-золотавий відтінок з тропічним ароматом.


Сонячні канікули з Avon. Суперзасмага з Avon Sun+

Шукай сонцезахисні засоби сезонних додатках до Каталогуarrow
догори сторінки