Блог Avon Online

Безпечна засмага з Avon Sun+

Сонячні канікули з Каталогом Avon


Збираючись засмагати, обирай сонцезахисні засоби враховуючи відтінок, тип шкіри, чутливість її до сонця, оскільки різні фототипи шкіри засмагають по-різному, а для чутливої шкіри потрібна вища інтенсивність захисту.

Поведінка на пляжі теж є визначним чинником при підбиранні захисту - для активних відпочивальників рекомендується сонцезахисні засоби у вигляді спрею.

Ще треба звертати увагу на вік - дітям, наприклад, потрібен максимальний захист.

Також треба звернути увагу місця з ніжною шкірою, які засмагають інтенсивніше, тому потребують більшого захисту. Це шкіра навколо очей, на носі, шиї, декольте, руках, колінах, стопах.

Отже, Ейвон пропонує нам засоби серії Avon Sun+ з технологією Derma 360°

Сонцезахисні засоби для дітей Avon Sun+ Kids у Каталозі продукції Avon

Сонцезахисні засоби для дітей

1. Лосьйон-спрей SPF 30 Avon Sun+ Kids, 150 мл. М'який та ніжний водостійкий захисний спрей забезпечує високий ступінь захисту SPF30 для дитячої шкіри у формі лосьйону-спрею.


2. Лосьйон SPF 50 Avon Sun+ Kids, 150 мл. Високий рівень захисту робить дитячу шкіру гладенькою, швидко поглинається, пом'якшує. Водостійка формула підходить для обличчя та тіла.


3. Мультивітамінний крем SPF 50 Avon Sun+ Kids, 75 мл. Формула збагачена соком листя алое, має заспокійливі та зволожувальні властивості. Водостійкий.


Засоби, які розроблені Avon спеціально для дітей, не лишають по собі відчуття жирності або липкості. Забезпечують високу захищеність дитячій шкірі. Дерматологічно протестовані та протестовані на алергенність.

Бажано уникати потрапляння на дитячу шкіру прямих сонячних променів і тривалого перебування дітей на сонці навіть якщо шкіра захищена сонцезахисними засобами.


Сонцезахисні засоби для обличчя Avon Sun+

1. Бальзам SPF 30, 4,6 г. Високий ступінь захисту для особливо чутливих ділянок губ, носа і вух.


2. Зволожувальний крем-гель для обличчя SPF 30, 50 мл. Ультралегка нежирна формула захищає, освіжає, зволожує шкіру, не містить ароматизаторів.


3. Зволожувальний лосьйон для обличчя SPF 30, 50 мл. Водостійка формула в складі якої інгредієнти з антиоксидантними властивостями швидко вбирається, захищає, зволожує шкіру.


4. Антивіковий крем для обличчя SPF 50, 50 мл. Водостійка формула з найвищим рівнем захисту для чутливої шкіри запобігає старінню шкіри.


Сонцезахисні засоби для обличчя серії Avon Sun+ дивись в Каталозі Ейвон

Сонцезахисні засоби для обличчя Ейвон не лишають по собі відчуття жирності або липкості. Вони придатні для чутливої шкіри. Не містять алергенів та пройшли дерматологічні тести.

Після перебування у воді або довгочасному перебуванні під сонцем будь-які сонцезахисні засоби треба наносити повторно.


Сонцезахисні засоби для тіла Avon Sun+ шукай в Каталозі Avon

Сонцезахист Avon Sun+ для тіла

1. Зволожувальний лосьйон-спрей для тіла SPF 15, 150 мл.


2. Зволожувальний лосьйон для тіла SPF 30 з ефектом сяйва, 150 мл.


Комплекс рослинних інгредієнтів детоксикує та заспокоює шкіру, зберігає її пружність. Токоферолу ацетат - захищає шкіру від негативного впливу зовнішніх чинників. Фітол - допомагає стимулювати активацію вітаміну Д в шкірі.


3. Лосьйон для тіла, що освіжає, SPF 30, 150 мл. Ментол - тонізує та освіжає шкіру.


4. Зволожувальний лосьйон для тіла SPF 30, 150 мл. Бета каротин - антиоксидант, що допомагає захищати шкіру від шкідливого впливу сонячних променів


1. Зволожувальний лосьйон для тіла SPF 50, 150 мл. Формула водостійкого засобу містить у собі антиоксиданти, які зволожують шкіру. Забезпечує найвищий ступінь захисту.


2. Зволожувальний лосьйон для обличчя та тіла «Ніжний захист» SPF 50, 50 мл. Захист чутливої шкіри від сонця. Легкий, водостійкий.


Сонцезахисні засоби для тіла Avon Sun+

Уникай тривалого перебування на сонці навіть, якщо використовуєш сонцезахисні засоби. Надмірне перебування на сонці може завдати шкоди здоров'ю.

Нанесення недостатньої кількості засобу знижує ефективність захисту від негативного впливу сонячних променів.

Avon Sun+ засоби догляду після засмаги замовляй по Каталогу Avon Україна

Avon Sun+ після засмаги

1. Заспокійлива поживна олія-суфле для тіла, 200 мл. Формула засобу з олією дерева ши, какао, алое вера та полівітамінами зволожує та відновлює.


2. Охолоджувальний лосьйон-спрей з вітаміном С, 150 мл. Допомагає запобігти лущення, освіжає, відновлює рівень вологи.


3. Охолоджувальний гель з алое вера, 150 мл. Сік листя алое барбадоського - натуральний інгредієнт, відомий своїми заспокійливими властивостями.


Навіть при достатньому догляді після засмаги на шкірі може з'явитися подразнення.

Слід користуватися спеціальними засобами після засмаги Avon, які заспокоюють і зволожують шкіру, допомагають зберігати засмагу.


Суперзасмага з Avon Sun+

Засоби для підсилення засмаги та автозасмаги не є сонцезахисним.


1. Олія-спрей для підсилення засмаги, 150 мл. Поглиблює тон засмаги.


2. Зволожувальний лосьйон-автозасмага для тіла та обличчя, 150 мл. Придає шкірі світло-золотавий відтінок з тропічним ароматом.


Засоби Avon Sun+ для підсилення засмаги та автозасмаги

Шукай сонцезахисні засоби та сезонних додатках до Каталогу. Замовляй продукти Avon Sun+ зі знижкою, яка надається Представникам -arrow
вгору