Блог Avon Online

Догляд за шкірою обличчя від Avon

Очищення, тонізація, зволоження.Догляд за шкірою обличчя від Avon. Очищення

1. Очищення

Треба усвідомлювати, що саме завдяки шкірі ми маємо захист від впливу шкідливих факторів довкілля. Саме шкіра затримує забруднення, але часточки пилу та бруду притягуються жировою плівкою, залишаються на її поверхні, забиваючи пори.

Кожної хвилини шкіра виділяє піт, жир, відлущуються старі клітини епідермісу. Все це затримується на її поверхні. Тільки чиста поверхня шкіри здатна поглинати живильні засоби, саме тому шкіру потрібно очищувати двічі на день.

Чому так важливо використовувати для очищення спеціальні засоби, а не звичайне мило? Високий вміст лужних сполук у милі руйнує захисну мантію, призводить до надмірної втрати шкірою вологи. У спеціальних очищувальних засобах Avon вміст луги мінімальний. Вони мають у своєму складі зволожувальні засоби, вітаміни, рослинні екстракти. Очищуючи засоби дбайливо очищують шкіру обличчя та запобігають руйнуванню кислотної мантії шкіри.


ДО РЕЧІ... Очищувальний засіб потрібно обирати для кожного типу шкіри окремо: для сухої шкіри використовуємо очищувальні креми, для інших типів - очищувальний гель.

Пройди


2. Тонізація

Недостатньо просто очистити шкіру. Її необхідно підготувати, щоб поживні речовини добре всмоктувалися. Саме цей процес забезпечує тонізація від Avon.

Завдяки використанню речовин які тонізують, шкіра відновлює свою захисну мантію, видаляються залишки макіяжу та забруднення, підтримується тонус і пружність шкіри.


ДО РЕЧІ... Для сухої шкіри треба обирати спеціальні тоніки, які збагачені живильними речовинами, для жирної - тоніки з протизапальними, антибактеріальними властивостями та матуючим ефектом.


Для довідки:


Догляд за шкірою обличчя від Avon. Тонізація

Догляд за шкірою обличчя від Avon. Зволоження

3. Зволоження

Нарешті шкіра готова. Можна наносити зволожувальні та живлючі засоби. Робимо ми для того, щоб зберегти вологу та збагатити шкіру корисними речовинами, які стимулюють процеси обміну речовин і відновлення клітин.

Шкіра зберігає вологу двома шляхами:

- створює захисну плівку, яка протидіє випаровуванню вологи;

- генерує особливі гігроскопічні речовини.

Засоби, які розроблені Avon, діють у вказаних напрямах, допомагаючи натуральним механізмам шкіри утримувати вологу. Таки креми містять:

- речовини, які протидіють випаровуванню вологи з глибоких шарів шкіри, - сорбітол, диметикон, рослинні екстракти та олії;

- речовини, які відновлюють натуральний зволожувальний фактор шкіри, - гіалуронову кислоту та її похідні.


ДО РЕЧІ... У зимовий період, через вплив холоду, вітру, перепаду температури, шкіра втрачає більше вологи. У цих випадках у пригоді стане зволожувальний крем, дія якого спрямована на ліквідацію впливу стресу та відновлення натуральних механізмів регуляції.


Для довідки:шукай потрібні тобі засоби, зважаючи на рекомендації за типом шкіри і часом добиarrow
вгору