Блог Avon Online

Твоє натхнення від Avon

Подарунки за активність


Кожен Представник, який не робив замовлення одну або більше кампаній (за підсумками К15/2016 станом на 04.11.2016) має чудову нагоду отримати подарунок від Ейвон. Все дуже просто:


Спершу розмісти одне замовлення до 24 листопада 2016 року включно на суму від 800 грн за ціною Каталогу.

Далі сплати за це замовлення до розміщення нового з 25 листопада по 22 грудня 2016 року включно.

Потім вкажи код 25041 у своєму замовленні з 25 листопада до 22 грудня 2016 року включно.

Та отримай набір лише за 30 грн.


До набору входять: Туш для вій «Об'єм. Провокація», Чорна та Пудра-кульки для обличчя та тіла, Теплий корал


Твоє натхнення від Avon. Туш для вій «Об'єм. Провокація»
Туш для вій «Об'єм. Провокація»

Туш для вій «Об'єм. Провокація»


Формула з колагеном для надзвичайного об'єму без грудочок, спеціальна щіточка для максимального розділення вій. Кремова текстура дозволяє наносити туш у кілька шарів, не склеюючи вії.


Інгредієнти: Формула містить технологію Plumpling Lash Build (Плампінг Леш Білд), яка містить в собі протеїни і амінокислоти пшениці, колаген і креатин для надання обсягу та зміцнення вій.


Склад: вода, парафін, білий віск, акрилат/етілгексілакрілат сополімер, карнаубський віск, стеарінова кислота, диметикон, цетіловий спирт, сахарози стеарат, феноксіетанол, полісорбат 20, метилпарабен, акрілат сополімер, ізододекан, натрію гідроксид, поліізобутет, трилон етілпарабен, пропілпарабен, кремнію діоксид, гідроксиетилцелюлоза, полівінілпіролідон, галактоаробінан, креатин, гідролізований колаген, поліамід-6, етілен/метакралат сополімер, ПЕГ-21 лауриловий ефір, амінокислоти пшениці, гідролізовані протеїни пшениці звичайної, сорбітана стеарат, ПЕГ-40 стеарат, ізопропілтітана триізостеарат, гідролізований пшеничний крохмаль


Об'єм: 10 млПудра-кульки для обличчя та тіла


Пудра-кульки, продукт 2-в-1, дарує обличчю ефект засмаги і сяйво. Легка формула і ніжна, шовковиста, дрібнодисперсна текстура пудри-кульок гарантує комфорт нанесення. А гармонійне поєднання теплих пігментів і блискучих мікрочастинок освіжає колір обличчя.


Застосування: Нанеси за допомогою пензлика на обличчя та/або тіло, щоб надати золотавого сяйва шкірі


Інгредієнти: Тальк - шліфуючий інгредієнт, абсорбент, перешкоджає спіканню часток у складних композиціях; Феноксіетанол - має антисептичні властивості.


Склад: тальк, октилдодецилстеароилстеарат, ізостеарилнеопентаноат, сорбітол, вода, капрілілгліколь, фенокситанол, запашник, натрія дегідроацетат, [+/- слюда, СІ 77891, СІ 77491, СІ 77492, СІ 77499, СІ 77163, олова діоксид СІ 15985, СІ 15850, СІ 45410]


Об'єм: 22 г


Твоє натхнення від Ейвон. Пудра-кульки для обличчя та тіла
Пудра-кульки для обличчя та тіла

Зверни Увагу! Тільки зараз для учасників програми "Твоє натхнення" Набір Туш для вій «Об'єм. Провокація», Чорна та Пудра-кульки для обличчя та тіла, Теплий корал у подарунок всього за 30 гривень!

Зверни Увагу! Натепер, вартість за ціною каталогу 16/2016: Туш для вій «Об'єм. Провокація» - 150 грн, а Пудра-кульки для обличчя та тіла -160 грн


До речі, ставши Представником Avon, ти зможеш брати участь у багатьох заохочувальних програмах від Ейвон, які проводяться кожної Кампанії. А в кожному Каталозі Avon завжди є вигідні акційні пропозиції майже за всіма продуктами. Замовляй продукцію від світового бренду Avon за привабливими цінами, отримуй знижки до 30% від ціни актуального Каталогу Ейвон Україна.arrow
вгору