Блог Avon Online

Little Lace Dress або Elite Gentleman

Класичні аромати у програмі для нових Представників


Ейвон знову приємно дивує. Цього разу на першому кроці Програми розвитку нових Представників представлені Новинка для Неї та Класика для Нього.

А саме: Парфумна вода Little Lace Dress - новинка Каталогу Кампанії 16/2016 та Туалетна вода Elite Gentleman - успішний відомий чоловічий парфум.


Мій блог. Парфумна вода Little Lace Dress
Парфумна вода Little Lace Dress

Одягу у жінки ніколи забагато не буває, а маленька мереживна сукня - це дуже приємний додаток до будь-якого гардеробу. Ось і у гардеробі ароматів Ейвон поповнення - це парфумна вода Little Lace Dress, як розвиток одного з найвідоміших брендів компанії - аромату AVON Little Black Dress.


Аромат, що натхнений мереживом, яке ніколи не вийде з моди. Завжди елегантний, стильний та жіночій. Аромат має чітку квітково-східну окресленість.


Верхні ноти: сицилійський мандарин і чорна смородина надають мереживної легкості та створюють перше враження про аромат


Ноти серця: чорний ірис, що надає вишуканий солодкуватий відтінок та жасмин складають середні ноти і відчуваються після того, як рідина випарується


Базові ноти: пачулі наповнюють парфум спокусливою таємничістю - це найстійкіші ноти, вони визначають характер аромату.Туалетна вода від Avon Elite Gentleman – втілення стилю та елегантності. Цей східно-деревинний аромат ідеальний для повсякденного використання. Свіжі та солодкі ноти створюють вишуканий та стильний мікс.


Верхні ноти: італійський бергамот разом з іскристою вербеною відкриває аромат свіжими бадьорими нотами


Ноти серця: пряність мускатного горіха органічно доповнюють кардамон і базилік


Базові ноти: солодкуваті теплі ноти коньяку, підтримують таємничій ладан і хвойні ноти кедру та ялівцю


Мій блог. Туалетна вода Elite Gentleman
Туалетна вода Elite Gentleman

Зверни Увагу! Тільки зараз для учасників Парфумна вода Little Lace Dress для Неї або Туалетна вода Elite Gentleman у подарунок всього за 5 гривень!


Зазвичай, подарунки першого рівня програми розвитку нових Представників змінюються кожні дві Кампанії, тобто діють два Каталогу Avon поспіль.arrow
вгору