Блог Avon Online

Краса життя з Avon Life

У всі пори року, а особливо восени, дівчат і жінок зігрівають компліменти…компліменти від чоловіків!


Зустрічайте, комплімент від Кензо Такада – нова розкішна парфумована вода Avon Life! Для тебе і твого супутника!

Парфумована вода Avon Life була створена в одному із найвідоміших парфумованих домів світу – Фірменіш в Парижі. Маестро Кензо Такада особисто працював над створенням цього аромату. Кожна робота дизайнера — це поєднання краси та позитивного мислення, які так співзвучні місії Avon. Співпраця Avon і Кензо Такада стала натхненням для створення ароматів Avon Life. Розкішна колекція жіночого і чоловічого ароматів Avon LIFE втілення філософії «Живи красиво», поєднує красу Азії і тонкий стиль Франції.


Краса життя з Avon Life. Набір Avon Life для Неї
Набір Avon Life для Неї

Жіноча парфумна вода Avon LIFE – новий аромат, створений всесвітньо відомим дизайнером KENZO TAKADA (Кензо Такада) у тандемі з легендарним парфумером Alberto Morillas (Альберто Морільяс) ексклюзивно для Avon.


Цей аромат – квінтесенція почуття радості. Кожна нота аромату ретельно підібрана в цілісну піраміду, створюючи незабутній чуттєвий шлейф. До композиції відібрані тільки високоякісні інгредієнти, які підкреслюють цінність аромату:


БІЛИЙ ЧАЙ Natureprint®. Білий чай збирають у гірських провінціях Китаю усього кілька днів на рік і саме з першого тендітного листя і ще нерозкритих бутонів. Білий чай додає аромату енергії та іскристі цитрусові відтінки, які захоплюють почуття і залишають незабутнє враження.


ФІАЛКА. Фіалка має чуттєве солодке звучання, яке робить аромат Avon LIFE багатогранним. Вирощена на полях Єгипту і французького Грасса, ця делікатна квітка збирається протягом перших двох періодів врожаю, щоб отримати найбільш красивий запах, і високо цінується своїм листям, яке дистилюють у витончену ароматичну олію.


ІРИС. Ірис втілює нескінченну елегантність. Родом з Китаю і тісно пов'язаний з Флоренцією й Італією, він відомий своїм шляхетним звучанням. Теплі квітково-деревні ноти ірису огортають шкіру розкішною і стійкою аурою.


ВОДЯНА ЛІЛІЯ. Водяна лілія, тендітна і солодка, витончено поєднується з іншими верхніми нотами і вносить радісну свіжість до жіночого аромату Avon LIFE.


ПАЧУЛІ. Екзотичний аромат пачулі втілює таємничість і багатство. Майстерно поєднуючись з іншими інгредієнтами, нота пачулі забезпечує стійку базу для парфумної води і надає тонку чуттєвість.


АМБРЕТТА (абельмош мускатний, мускатні зерна). Амбретта має м'який запах, який підвищує якість парфумної води і продовжує її стійкість.Туалетна вода Avon LIFE для Нього – новий аромат, створений всесвітньо відомим дизайнером KENZO TAKADA (Кензо Такада) разом з одним із кращих світових парфумерів Olivier Cresp (Олів’є Кресп).


Avon Life для чоловіків – сучасний, мужній аромат, що п'янить життєрадісним міксом спецій і ароматичних сполук. Багатогранний чоловічий аромат відкривається сміливими нотами чорного перцю, перш ніж розкрити тепле, пряне серце фіалки, герані й анісу. А багате звучання вірджинського кедру і мускусу залишає стійкий шлейф, що розкривається протягом усього дня. До композиції відібрані якісні, кращі інгредієнти, які підвищують цінність і стійкість аромату.


ЧОРНИЙ ПЕРЕЦЬ. Чорний перець, відомий як «король прянощів» і «чорне золото», є найбільш використовуваною спецією у світі. Цей інгредієнт займає особливу позицію в піраміді аромату Avon LIFE – вносить яскравий і мужній акцент.


ЛИСТЯ ФІАЛКИ. Листя фіалки зазвичай використовують у сучасних чоловічих ароматів як витончений інгредієнт, що додає складну глибину і природну свіжість.


ГЕРАНЬ. Герань несе потужний зелений, листяний акорд, який додає мужності аромату. Багате квіткове звучання підсилює інші ноти серця – фіалку й аніс – і залишає міцний, стійкий шлейф.


КОРІНЬ ІРИСУ («ФІАЛКОВИЙ КОРІНЬ»). Це високоякісний і дорогоцінний інгредієнт, завдяки якому база аромату розкривається привабливим, глибокий, «відполірованим» шлейфом. Нічого зайвого!


ВІРДЖИНСЬКИЙ КЕДР. Виразна і багата кедрова деревина врівноважує аромат сміливими акордами. Ця глибока базова нота має, як правило, сухий і деревний акцент, який чудово підтримує більш високі та веселі ноти серця і верху парфумної піраміди.


Краса життя з Avon Life. Набір Avon Life для Неї
Набір Avon Life для Нього

Зверни Увагу! Тільки зараз і саме в Avon можна придбати ексклюзивні аромати преміум-класу по дуже вигідній ціні - за 499 гривень!

Купуючи аромат для неї ти отримаєш у подарунок парфумований лосьйон для тіла. Разом з неймовірною чарівністю, яка триває весь день. Живи красиво - насолоджуйся ароматом!


У наборі для Неї : Парфумна вода Avon Life для Неї(50 мл) та Парфумований лосьйон для тіла Avon Life для Неї(200 мл)

У наборі для Нього: Туалетна вода Avon Life для Нього(75 мл) та Шампунь-гель для душу Avon Life для Нього (200 мл)


Зверни Увагу! Тільки зараз для діє знижка 90%.

Парфумна вода Avon Life для Неї (50 мл) або Туалетна вода Avon Life для Нього (75 мл) всього за 50 гривень! до 3 листопада 2016 року включно


Парні аромати Avon Life міцно увійшли до асортименту продукції, яку пропонує Каталог Ейвон.arrow
вгору